To już za chwilę

Wyobrażacie to sobie, na pierwszym festiwalu tak mało lat aby w nim uczestniczyć musiał być ze mną opiekun. Dzielnie przez cały czas SLOTu był ze mną mój tata, oraz dobry przyjaciel. Wtedy wyznawałem jeszcze zasadę jeśli słuchasz rocka, możesz się kąpać raz na tydzień. Całe szczęście dla siebie i otoczenia zmieniłem tą regułę i staram się częściej myć. Z dobrym przyjacielem robiło się epickie pogo jedno lub dwu osobowe. Teraz zamiast kręcić grzywą, której w sumie już brak, łapię za aparat i uwieczniam chwile zabawy, wzruszeń i ekscytacji.

Od tego czasu z jedną małą przerwą jestem co roku na tym wydarzeniu. Przyciąga mnie tam niepowtarzalna atmosfera miłości panująca pomiędzy ludźmi. Większość osób, które tam przyjeżdża kocha z którąś odmian sztuki albo sportu. Na tej płaszczyźnie tworzą się ciekawe oraz intrygujące projekty.

Czuję się w tym miejscu, jak w długo oczekiwanym i utęsknionym domu pełnym starych jak i nowych znajomych, z którymi razem tworzymy to miejsce. W tym roku również będę a tym cudownym miejscu!

#slot #festival #koncert #ludzie #radosc #artystyczne

Ostatnie posty
Archiwum